Loading...
Kosmetyki

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?

zmarszczki pod oczami

Zmarszczki na twarzy przychodzą z czasem. Najpierw powstają te mimiczne wokół oczu, ust i na czole, potem niezauważalnie pogłębiają się wskutek nieustannej pracy naszą twarzą i zamieniają się w bruzdy i zmarszczki. I mimo, że codziennie oglądamy je w lustrze z nadzieją, że coś zmieni się na lepsze, nic takiego się nie dzieje.

I nie ma się co dziwić, że przemysł kosmetyczny jest jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi przemysłu. Każda kobieta patrząc z niepokojem w lustro zastanawia się, czy jest jakaś cud-rada na pokonanie zmarszczek. Zastanówmy się, czy możemy coś zrobić, aby chociaż spowolnić ten proces, aby następował on w tempie wolniejszym niż nasze spojrzenia w lustro.

Niewątpliwie w procesie powstawania zmarszczek i starzenia się skóry dużą rolę pełnią geny. Albo je się ma , albo nie. Ale przez całe nasze życie, realizując konsekwentnie pewne zasady, możemy spowolnić proces starzenia się. Tylko praca ta musi być wykonana konsekwentnie, nawet jeżeli jesteśmy zupełnie młode i przekonane, że starość nas nie dotyczy.

Po pierwsze odżywianie, możemy wiele w tym względzie. Racjonalne odżywianie, tzw. zdrową żywnością, bez huśtawek i gwałtownych diet, bez skrajnego odchudzania się i tycia na zmianę. Stałe nawilżanie naszego ciała, ok. 2 litrów wody dziennie. Musimy zadbać, aby naszemu ciału nigdy nie brakowało płynów. Należy jak najmniej się opalać i stosować kremy z filtrem UV. Jeżeli już musimy przebywać na słońcu, dobrze jest mieć na głowie kapelusz chroniący naszą twarz przed promieniami.

Co na zmarszczki po 30?

Richevon krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. Skóra pod oczami jest bardzo cienka i delikatna, dlatego potrzebuje specjalistycznych kremów przeciwzmarszczkowych, które zregenerują ją i przywrócą jej elastyczność. W tej grupie kremów warto przetestować krem-serum Richevon. Składający się głównie z ziół pobudza i stymuluje procesy zachodzące w naszych tkankach. Pobudza mikrokrążenie uszczelniając ścianki naczyń krwionośnych. Skóra robi się elastyczna i sprężysta, czujemy pod placami jaka jest jędrna i gładka.

Sprawdź ranking kremów http://zmarszczki-szyi.net.pl/kremy-na-zmarszczki-ranking/ Richevon wygrywa!

2 comments
  1. Patrycja

    Czy stosuje ktoś ten krem? Zastanawiam się nad wyborem najbardziej odpowiedniego kremu dla mojej skóry – jestem alergiczką i czasami nawet hipoalergiczne produkty mogą zrobić kuku mojej skórze 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code