Warning: include_once(wp-includes/js/tinymce/skins/wordpress/images/close1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wspomaga/domains/tradzik-rozowaty.info.pl/public_html/wp-config.php on line 98

Warning: include_once(): Failed opening 'wp-includes/js/tinymce/skins/wordpress/images/close1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php72/usr/share/pear') in /home/wspomaga/domains/tradzik-rozowaty.info.pl/public_html/wp-config.php on line 98
Kontakt | Trądzik różowaty
Loading...

Kontakt

Kontakt z autorką bloga o trądziku rózowatym.


Zachęcam do nawiązania kontaktu. Chętnie poznam bliżej moich Czytelników i Czytelniczki. Dajcie też znać, co Wam się podoba w tym blogu, a co mogłabym jeszcze ulepszyć. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i konstruktywną krytykę. Piszcie do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź formularza kontaktowego.

Jeśli masz pytania do zamieszczonych przeze mnie wpisów, zadawaj je bezpośrednio pot tekstem, tak aby inni również mogli z nich skorzystać:)

Zapraszam także do współpracy producentów produktów do skóry z trądzikiem różowatym. Chętnie wypróbuję i zrecenzuję nowe preparaty.